Program "Moja woda"

09-07-2020

Od dnia 1 lipca 2020 roku trwa nabór wniosków do Programu ,,Moja Woda''. Głównym celem programu jest ochrona zasobów wody m.in. poprzez zwiększenie retencji na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych oraz wykorzystywanie zgromadzonej wody opadowej i roztopowej.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny.

Program realizowany będzie w latach 2020-2024.

Termin naboru wniosków: nabór ciągły od dnia 01.07.2020 r. do dnia 31.05.2024 r. lub do czasu rozdysponowania puli środków.

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku o dofinansowanie w ramach w/w Programu powinny:

1) Założyć konto w Portalu Beneficjenta na stronie beneficjent.wfosigw.rzeszow.pl (nie dotyczy podmiotów posiadających już konto w Portalu Beneficjenta). Po aktywacji konta będzie można się zalogować i korzystać z portalu.

2) Po zalogowaniu w Portalu Beneficjenta pobrać, a następnie wypełnić aktywny formularz PDF wniosku o dofinansowanie dostępny w menu jako pozycja "PROGRAMY I KONKURSY" odnośnik "Formularze wniosków" lub pozycja menu "MOJA WODA" odnośnik "- Formularz wniosku -". Po zakończeniu wypełniania należy sprawdzić poprawność wpisanych danych,

3) Wysłać wypełniony formularz wniosku do Funduszu za pomocą „SKRZYNKI PODAWCZEJ - PDF” - dostępnej w Portalu Beneficjenta,

4) Wydrukować wypełniony formularz wniosku, podpisać i dostarczyć wraz z dokumentami wymienionymi w spisie wymaganych załączników, znajdującym się na ostatnich stronach formularza wniosku, do:

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

ul. Zygmuntowska 9, 35-025 Rzeszów

w godzinach jego pracy tj. 7:30-15:30.

Szczegółowe informacje na temat Programu, znajdziecie Państwo na stronie WFOŚiGW: https://beneficjent.wfosigw.rzeszow.pl/ogloszenie-o-naborze

źródło: https://www.bip.wfosigw.rzeszow.pl/

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur