Promesa dla gminy Baranów Sandomierski.

25-07-2018

Wicewojewoda Podkarpacki Pani Lucyna Podhalicz w dniu 24.07.2018 r. dokonała wręczenia promes dla jednostek samorządu terytorialnego z terenu Województwa Podkarpackiego. Wśród 93 promes, które otrzymały samorządy na remont lub odbudowę infrastruktury zniszczonej w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej, znalazła się gmina Baranów Sandomierski. Promesa dla gminy Baranów Sandomierski dotyczy pomocy finansowej z budżetu państwa na zadania pn.” Remont drogi dz. ewid. 1535/1, i 1572/1 „Do Borku” w km 0+000-0+700 wraz z remontem przepustu w km 0+700 w miejscowości Dąbrowica”. Kwota udzielonej pomocy finansowej wynosi 80 tys. zł, co stanowi 80 % szacunkowej wartości kosztów zadania, pozostałe 20 % jest wkładem własnym Samorządu Gminy.

W ramach planowanych robót przewiduje się wykonanie nawierzchni z kamienia na długości 700 mb i remont przepustu w miejscowości Dąbrowica.

Obecnie trwa procedura przetargowa (więcej informacji o przetargu pod linkiem: bip/zamowienia-publiczne/owyej30tys/remont-i-modernizacja-drog-gminnych-na-terenie-gminy-baranow-sandomierski), która wyłoni przyszłego Wykonawcę tych zadań.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-07-25