Przebudowa remizy OSP

06-11-2019

Początkiem października rozpoczęto roboty na obiekcie remizy OSP w Dąbrowicy. Minął dopiero miesiąc, a budowa realizowana jest w szybkim tempie. Wykonywane są obecnie roboty ziemne, rozebrano wiatę przylegającą do istniejącego budynku i częściowo rozebrano plac z kostki brukowej.  Realizowane są także roboty pomiarowe przy wytyczeniu nowej części rozbudowanego budynku. Odcięto także przyłącz gazowy, który kolidował  z fundamentami rozbudowywanego budynku.

Trwają także prace demontażowo-rozbiórkowe przy budynku i w środku, między innymi wyburzenia ścian wewnętrznych, rozbiórka stropów, konstrukcji pokrycia dachu oraz rozbiórka konstrukcji wierzby dachowej.

Planowane zakończenie robót i oddanie do użytku to jesień 2020 r. Budynek będzie pełnił funkcje  remizy OSP i Domu Ludowego oraz zostanie wydzielone pomieszczenie na bibliotekę.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska