Przedszkolny Festyn Sportu i Rekreacji .

02-06-2016

Przedszkolny Festyn Sportu i Rekreacji .

Przedszkola z Dąbrowicy i  Woli Baranowskiej wymiennie od kilku lat organizują zabawy i gry rekreacyjno-sportowe połączone z promocją zdrowia i lansowaniem aktywności na świeżym powietrzu. Propagują wspólną zabawę i edukację  z udziałem środowiska lokalnego. Tym razem edukacja zabawą odbywała  się w Dąbrowicy i realizowana była poprzez warsztaty malarskie , zawody sportowe, gry teatralne i wspólne przygotowanie poczęstunku. W tym roku niespodziankę zrobili wspaniali rodzice z Dąbrowicy , którzy przygotowali i wystawili sztukę teatralna pt Kopciuszek. Rozegrane zostały turnieje sprawności fizycznej o puchar Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS IRON GOLF. Konkurs makijażu był ostatnim punktem przedszkolnego festynu sportowego ,który zakończył się ogłoszeniem wyników , wręczeniem nagród i wspólną przedszkolną degustacją kiełbasek z grila na przedszkolnym tarasie.

Dziękujemy za okazaną pomoc i życzliwość wszystkim ,którzy przyczynili się do kilkugodzinnej radości i zabawy najmłodszych mieszkańców Dąbrowicy i Woli Baranowskiej .

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: