Przygotowanie do sezonu zimowego

17-11-2015

Dnia 16 listopada o godz. 10,  w sali bankietowej tut. Urzędu, odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Baranowie Sandomierskim. Posiedzeniu przewodniczył Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Pan Marek Barszcz.

Głównymi tematami posiedzenia była:

• informacja o stanie przygotowań do zimowego utrzymania dróg i chodników  na terenie miasta i gminy Baranów Sandomierski w sezonie 2015/2016 –którą przedstawił Kierownik Gminnego Zakładu Użyteczności Publicznej – Pan Dariusz Chemel oraz pracownik ds. budowy i utrzymania gminnych dróg, ulic, mostów, placów (…) Pan Janusz Magda;
  • informacja o pomocy udzielanej mieszkańcom Miasta i Gminy Baranów Sandomierski przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej – którą przedstawiła Kierownik Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Baranowie Sandomierskim Pani Anna Szarama-Kulas.

Na spotkaniu poruszonych było wiele innych spraw związanych z bezpieczeństwem użytkowania infrastruktury, obiektów budowlanych, oraz bezpieczeństwa na terenie Gminy Baranów Sandomierski.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Anna Smykla