Przyłbice ochronne w walce z koronawirusem

09-04-2020

Walka z koronawirusem toczy się na każdym polu. Coraz większe restrykcje i coraz więcej obostrzeń powoduje, że wprowadzane są zaawansowane przedmioty użytku codziennego, które mogłyby służyć osobom i branżom najbardziej narażonym na kontakt z zarazą. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Gminy, na pomoc przedsiębiorcom Samorząd Gminny w dniu dzisiejszym wyposażył lokalnych przedsiębiorców działających na terenie Gminy Baranów Sandomierski, w przyłbice ochronne z logo Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.  Przygotowany sprzęt ochronny trafił do miejsc, gdzie mieszkańcy zaopatrują się w różne produkty użytku codziennego. Śmiało można stwierdzić, że sprzedawcy w sklepach stoją na pierwszej linii frontu, jeśli chodzi o zagrożenie koronawirusem. Codziennie stykają się z wieloma klientami. To dla nich trudny czas, często stres. W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo apelujemy do mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski do ścisłego przestrzegania zaleceń, których celem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wydawanych przez władze wszystkich szczebli na poziomie lokalnym i krajowym.

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała