Raport o stanie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski za rok 2018

04-06-2019

Nowelizacja ustawy o samorządzie gminnym, artykułem 28aa nałożyła na organy wykonawcze gmin obowiązek przedkładania, do dnia 31 maja każdego roku, organom stanowiącym raportu o stanie gminy. Raport ma stanowić podsumowanie działalności organu wykonawczego gminy w roku poprzednim. Czyniąc za dość wskazanym przepisom prawa, przedkładam Państwu Radnym Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim oraz mieszkańcom Gminy RAPORT O STANIE MIASTA I GMINY BARANÓW SANDOMIERSKI ZA ROK 2018. Dokument zawiera podsumowanie działalności Burmistrza Miasta i Gminy w roku poprzednim. Zakres opracowanego raportu obejmuje przede wszystkim realizację: polityk, programów, strategii i uchwał Rady Miejskiej w 2018 roku.

Informacje zawarte w przedmiotowym dokumencie mają posłużyć mieszkańcom Miasta i Gminy do poszerzenia wiedzy na temat funkcjonowania samorządu gminnego i zakresu realizowanych przez niego zadań, jak również stanowić podstawę do prowadzenia dialogu na temat teraźniejszości, a co najważniejsze przyszłości Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Składam serdeczne podziękowania i wyrazy uznania wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania tego dokumentu. Zachęcam wszystkich zainteresowanych, a w szczególności mieszkańców, do jego lektury. Raport jest dostępny do pobrania: TUTAJ

Marek Mazur

Burmistrz Miasta i Gminy