Rekrutacja do Szkół i Przedszkoli na rok szkolny 2020/2021

30-01-2020

Informujemy, że do 31 marca 2020 roku, będą trwały zapisy dzieci do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, które działają na terenie Gminy Baranów Sandomierski. Zainteresowani rodzice i opiekunowie, winni złożyć wniosek o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Do 13 kwietnia 2020 roku do godz. 15:00, zostanie przeprowadzona weryfikacja wniosków przez Komisję rekrutacyjną. Dzień później, 14 kwietnia 2020 roku, Komisja rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych oraz kandydatów niezakwalifikowanych do szkół podstawowych. Każdy rodzic będzie zobowiązany do potwierdzenia woli kandydata w postaci pisemnego oświadczenia. Ostateczna lista kandydatów przyjętych oraz kandydatów nieprzyjętych do szkół, będzie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną w dniu 28 kwietnia 2020 roku.

Jednocześnie, informujemy że już niebawem, bo od 12 lutego 2020 roku rozpocznie się termin składania wniosków o przyjęcie do publicznego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. Weryfikacja wniosków zostanie przeprowadzona od 5 marca 2020 roku. Podanie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych nastąpi, natomiast w dniu 23 marca 2020 roku.

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała