Relacja z niedzielnych rywalizacji golfowych

25-07-2016

W ramach promowania kultury fizycznej, sportu, turystyki, wypoczynku, zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży UKS IRON GOLF w Dąbrowicy (przy współpracy z Zamkową Akademia Golfa i uprzejmości Prezesa Zespołów Zamkowo-Parkowych w Baranowie Sandomierskim i Krasiczynie p. Krzysztofa Lisieckiego ) przygotował i przeprowadził w niedzielny poranek 24 lipca br na polu Zamkowej Akademii Golfa gry, zabawy golfowe dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Rekreacja golfowa odbywała się w kategoriach junior młodszy, junior i mid amator. Rundy odbywały się przy pięknej słonecznej pogodzie oraz w atmosferze rycerskiej rywalizacji Najlepsi otrzymali puchary i medale, a juniorzy otrzymali golfowe upominki na dobry początek golfowej kariery :-). Po sportowym wysiłku nie zabrakło grilowego poczęstunku i wypoczynku w cieniu parkowych drzew.

Jest to już kolejna impreza tego typu podczas tych wakacji organizowana przez UKS IRON GOLF w Dąbrowicy, następne zaplanowane na wrzesień i październik obejmować będą rywalizację dzieci w wieku szkolnym i rodzinne zabawy sportowe.

Dziękujemy  wszystkim uczestnikom golfowych rywalizacji. Był to  czas spędzony w miłej atmosferze z prezentacją golfa jako dyscypliny dla każdego kto jest gotowy sumiennie trenować i cierpliwie znosić porażki, a z radością przyjmować zwycięstwa. W sumie duza grupa  osób o różnym poziomie umiejętności i w różnym wieku spędziło aktywnie czas i odważnie rywalizowało ze sobą bez ograniczeń. I to jest właśnie GOLF.

Krzysztof Dolecki

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska