Relacja z sobotniego V Zlotu Motocyklowego u PINOKIA

02-08-2016

Grupa PINOKIA – Stowarzyszenie Społeczne działające w Kaczakach, którego założycielem jest Jan Kaczak (PINOKIO), po raz kolejny zorganizowało zjazd motocyklowy, który z roku na rok ściąga coraz więcej fanów motoryzacji. W tym roku kilkaset motorów uczestniczyło w zlocie. Wszystko rozpoczęło się od uroczystej mszy polowej, odprawianej przez czterech księży. Po mszy świętej wszystkie pojazdy zostały poświęcone.
Na zlocie zaprezentował swoje zabytkowe samochody Karol Skura. Swoje umiejętności oraz sprzęt zaprezentował również Samodzielny Pluton Jednostki Strzeleckiej 2093 z Baranowa Sandomierskiego. Występowali Grupa LASOWIACY i piękne Mażoretki DIAMENT z Chmielowa. Oprawę muzyczną zapewnił zespół OPEN a całość imprezy zakończyła zabawa taneczna.
Ale najważniejsze były wspaniałe motory i ich właściciele którzy „wypieścili” swoje maszyny aż lśniły. Było na czym oko zawiesić: stare zabytkowe, trzykółki, cruisery, choppery, turystyki, klasyki i przeróbki różnej maści. Były i skutery i quady i kto co miał to tym przyjechał.
Atmosfera jak zawsze wspaniała. W organizację zaangażowali się wszyscy sąsiedzi, znajomi i przyjaciele. Wszyscy obecni zgodnie zapowiadali, że wracają tu za rok.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii multimedialnej.
lc

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska