Baranów Sandomierski

Aktualności

Rodzinne Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

07-06-2017

W dniach 3-4 czerwca 2017 roku na zbiornikach wodnych w Baranowie Sandomierskim, odbyły się rodzinne zawody wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego oraz o Puchar Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierki. Łącznie w obu dniach do zawodów przystąpiło 130 osób.

W sobotę 3 czerwca w godzinach porannych zawodnicy walczyli o puchar Wicestarosty Powiatu Tarnobrzeskiego -Krzysztofa Pitry. Pierwsze miejsce zdobył Lucjan Krzemiński, drugie Wiesław Zięba i trzecie Eugeniusz Pawełek.

W niedzielę 4 czerwca odbyły się zawody o Puchar Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierki Marka Barszcza. W godzinach porannych o puchar walczyli dorośli klasyfikacja była następująca: pierwsze miejsce zdobył Grzegorz Kułacz, drugie Wiesław Zięba i trzecie Stanisław Kułacz. W godzinach popołudniowych odbyły się rodzinne zawody wędkarskie z medalami w kategoriach: junior starszy, junior młodszy i młodziki.

3.Emil Uzar.

Najwięcej złowionych ryb przez jednego wędkarza to 9 kg a najmniej to 3,50 kg. Wszystkie ryby złowione podczas zawodów zostały wpuszczone do swojego środowiska.

Wszystkie puchary, medale i dyplomy zostały wręczone przez Wicestarostę Krzysztofa Pitrę, Zastępcę Burmistrza Marka Barszcza oraz Prezesa Koła nr 8 w Baranowie Sandomierskim Piotra Chwałka. Ponadto każdy uczestnik rodzinnych zawodów wędkarskich otrzymał słodycze i napoje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów w galerii multimedialnej.