RODZINNY PIKNIK W WOLI BARANOWSKIEJ

18-08-2014

Sołtys, Rada Sołecka,  Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej ,,Gaj’’ przy współudziale OSP Wola Baranowska, LZS ,,Lasowiak’’ po raz kolejny  zorganizowali Piknik Rodzinny w Woli Baranowskiej.   W niedzielne popołudnie 27 lipca br. na stadionie LZS Lasowiak zgromadziła się niemała  liczba mieszkańców aby w miłej atmosferze spędzić  wolny czas.  Organizatorzy przygotowali wiele konkursów i atrakcji dla dzieci i młodzieży. Dużą popularnością cieszyła się konkurencja sprawnościowa przygotowana przez strażaków z OSP w Woli Baranowskiej, oraz konkurs wiedzy o regionie i zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji przygotowane przez Stowarzyszenie ,,GAJ’’. Wśród uczestników nie było przegranych, ponieważ każdy z uczestników  otrzymał nagrodę za udział.  Dla nieco starszych zorganizowany został mecz piłki nożnej ,,Old Boye  - Wola Baranowska’’ –,, Reszta Świata ‘’. Niebywałą atrakcją był pokaz motocykli, które prezentowali miłośnicy jednośladów  z regionu.   Oganizatorzy serdecznie dziękują  wszystkim darczyńcom,  którzy  pomogli w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego.

Więcej zdjęć do obejrzenia w zakładce Galeria.

TEKST: Wioletta Durda-Chwałek

Osoba publikująca: Tomasz Priuś