Rozmarzona Noc Bibliotek

28-05-2019

Tym razem motywem przewodnim będą marzenia. Uczestnicy będą opowiadać o swoich marzeniach, wspólnie marzyć, rysować, łapać, czytać o marzeniach, a być może nawet je spełniać. W programie szereg zajęć dla maluchów – plastyczne, muzyczne, ruchowe, zagadki i zabawy. Będzie także oczywiście głośne czytanie książek.

Organizatorzy przygotowali także zajęcia dla rodziców. Tym razem związane z Dniem Dziecka, który przypada w sobotę. Rodzice pod okiem instruktorów MGOK-u przygotują swoim pociechom niespodziankę. Zresztą zaskoczeń i niespodziewanek będzie znacznie więcej – zapewniają organizatorzy.

Do tradycji już należy towarzyszący akcji co roku kiermasz książek. Za symboliczną złotówkę można będzie kupić ciekawe pozycje książkowe. Również cyklicznie w bibliotece odbywa się zbiórka karmy dla bezdomnych psów.

Początek zabawy o godz. 19.00 w piątek 31 maja. Wstęp jest otwarty i bezpłatny.

rd

Osoba aktualizująca: