Rozpoczęto modernizację i rozbudowę Hali Sportowej oraz budowę trybuny w Skopaniu

16-07-2019

Na placu budowy Hali Sportowej w Skopaniu, rozpoczęto prace , które swoim zakresem obejmują modernizację i rozbudowę tego obiektu. To zdecydowanie jedno z największych tegorocznych przedsięwzięć inwestycyjnych, które będzie kosztować blisko 4 mln zł.

W pierwszej kolejności Wykonawca rozpoczął roboty związane z rozbudową części południowej budynku, gdzie zaplanowano pomieszczenia: siłowni, sali fitness i centrum fizjoterapii. Jednocześnie prowadzone są prace termomodernizacyjne na istniejącej części budynku. Następnie wykonany zostanie remont pomieszczeń hali, przebudowa wschodniej ściany frontowej oraz instalacji elektrycznej i piorunochronnej. Ostatnim etapem prac, będzie wyposażenie pomieszczenia siłowni w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Termin zakończenia robót szacowany jest na koniec wakacji szkolnych 2020 roku.

W tym samym czasie, pełną parą ruszyły również prace związane z budową nowej zadaszonej trybuny na pobliskim stadionie sportowym. Docelowo pomieści ona aż 256 sympatyków futbolu. Ku uciesze kibiców, powinna być już gotowa na piłkarską rundę jesienną 2019 roku.

Osoba aktualizująca: Marek Barszcz
Data wytworzenia: 2019-07-16