Rusza remont Strażnicy OSP w Dymitrowie Małym.

26-07-2018

W dniu 24 lipca 2018 r. podpisano umowę na remont strażnicy OSP w Dymitrowie Małym. Inwestycja ta jest efektem spotkania, które odbyło się 24 lutego tego roku w remizie OSP Dymitrów Mały, z udziałem Posła na Sejm RP Zbigniewa Chmielowca, Radnej Sejmiku Województwa Podkarpackiego Ewy Draus, Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Andrzeja Babiec oraz Burmistrza Marka Mazura, podczas którego uczestnicy złożyli deklarację wsparcia w realizacji zadania.

Wartość inwestycji wynosi 90 tys. zł. Na jej realizację Ochotnicza Straż Pożarna w Dymitrowie Małym otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w wysokości 44 tys. zł., pozostała kwota stanowi środki własne Gminy Baranów Sandomierski. W ramach prac remontowych zostanie wymienione pokrycie dachu wraz z konstrukcją i obróbkami blacharskimi oraz ocieplony strop wełną mineralną. Wykonawcą wyłonionym w przetargu została firma F.H.U Piotr Stępień z siedzibą w Goźlicach. Prace powinny zakończyć się na przełomie września- października br.

(Ostatnie zdjęcie zostało wykonane 24 lutego podczas zebrania sprawozdawczego w remizie OSP Dymitrów Mały- źródło: facebook.com/pg/Ochotnicza-Straż-Pożarna-w-Dymitrowie-Małym)

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-07-26