Ruszają kolejne inwestycje w Gminie

02-09-2020

Podpisanie umów oznacza, ze już wkrótce budynki Ochotniczych Straży Pożarnych w Siedleszczanach i Dymitrowie Małym zyskają nowy wygląd, a także zmniejsza się koszty utrzymania budynków.

Inwestycja obejmuje dwa zadania.

Przedmiotem pierwszego zamówienia jest termomodernizacja i remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedleszczanach.

W ramach prac zostanie wykonane ocieplenie stropu oraz ścian zewnętrznych, co w przyszłości skutkować będzie zmniejszeniem kosztów utrzymania budynku. Zostanie pomalowany dach, wykonane obróbki blacharskie oraz wykonane tynki wewnętrzne.

Drugie zadanie dotyczy termoizolacji budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Dymitrowie Małym, gdzie w ramach zadania zostanie wykonane docieplenie ścian  budynku. W przyszłości budynek nie tylko będzie cieszył oko swoim nowym wyglądem, lecz także nowymi udogodnieniami dla użytkowników budynku. Remiza zyska nowe bramy garażowe oraz drzwi wejściowe.

Zakończenie w/w prac jest przewidywane w jesieni br.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur