Ruszają prace adaptacyjne szkoły w Knapach na ŚDS

30-06-2017

W dniu 26 czerwca br. podpisano umowę na realizację zadania pn. "Adaptacja budynku w miejscowości Knapy z przeznaczeniem na Środowiskowy Dom Samopomocy", dzięki której  budynek szkoły podstawowej w Knapach zmieni swoją funkcję, a uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy zyskają lepszą przestrzeń do rozwoju.

Inwestycja realizowana będzie przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WAMIX" Mieczysław Czekaj  z siedzibą ul. Sienkiewicza 145 „O”, 39-400 Tarnobrzeg.  Wykonawca zadania został wyłoniony w ramach przetargu nieograniczonego. Inwestycja jest współfinansowana w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, a w 15% ze środków własnych Gminy Baranów Sandomierski.

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:

• docieplenie budynku z zewnątrz,
  • wymianę części wysłużonych okien i drzwi, pokrycia dachowego, rynien i rur spustowych oraz instalacji c.o.,
  • przebudowę instalacji wod-kan,
  • budowę instalacji elektrycznej,
  • zagospodarowanie terenu wokół budynku, budowę altan i miejsc postojowych.

Dodatkowo budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Zadanie zostanie zrealizowane do końca lutego 2018 r., za kwotę  966 668,48 zł brutto.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz