Ruszył nabór do programu Działaj Lokalnie IX 2016 !

11-05-2016

Fundacja Fundusz Lokalny SMK  po raz kolejny dzięki współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu „DZIAŁAJ LOKALNIE IX” 2016 r.

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: wnioski będzie można składać do 25 maja 2016 r.

GMINY OBJĘTE KONKURSEM: Gorzyce, Zaleszany, Zaklików, Radomyśl nad Sanem, Pysznica, Bojanów, Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Grębów, miasto Tarnobrzeg.

WNIOSKODAWCY: organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną (np. fundacje, stowarzyszenia), grupy nieformalne, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub przedszkole publiczne, szkoła publiczna, instytucja kultury, biblioteka publiczna albo ośrodek pomocy społecznej, grupy nieformalne, występujące z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL.

MAKSYMALNA KWOTA DOFINANSOWANIA: dotacje będą przyznawane w maks. kwocie 6 000 zł.

OKRES REALIZACJI PROJEKTÓW: projekty będą mogły trwać minimalnie 3 miesiące a maksymalnie 6 miesięcy i będą mogły być realizowane pomiędzy 1 czerwca 2016 r.  a 31 grudnia 2016 r.

WNIOSKI składać należy tylko w formie elektronicznej w generatorze, który udostępniony będzie na stronie dzialajlokalnie.waw.pl w zakładce „Strefa grantobiorcy”

Więcej informacji o programie na stronie Fundacji Fundusz Lokalny SMK http://fundacjasmk.pl oraz na stronie ogólnopolskiej programu Działaj Lokalnie: www.dzialajlokalnie.pl

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska