Senior Aktywny i Spełniony

22-05-2019

Stowarzyszenie „Tor Rozwoju” rozpoczęło realizację kolejnej edycji projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

„Senior aktywny i spełniony” bo tak w tym roku nosi nazwa projektu skierowanego do osób 60+, na realizację którego Stowarzyszenie „Tor Rozwoju” pozyskało środki z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Seniorzy będą mogli uczestniczyć w warsztatach ruchowych, zdrowia, kulinarnych i rękodzieła. Zaplanowano również spotkania integracyjne i 2 wycieczki. Projekt realizowany będzie do końca roku w dwóch miejscowościach: Durdy i Skopanie.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2019-05-22