Seniorzy na wycieczce w Krakowie

10-10-2019

W ubiegłą środę, tj. 2 października grupa seniorów i wolontariuszy z Durdów i Skopania udali się na wycieczkę do Krakowa.

Dzięki temu, że pogoda dopisała seniorzy przeszli uliczkami Starego Miasta, zatrzymując się na Rynku Głównym, aby zobaczyć najważniejsze zabytki, tj. Kościół Mariacki, Sukiennice, Wieżę Ratuszową oraz w towarzystwie Pani przewodnik zwiedzili podziemia rynku w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa.  Następnie udali się do Teatru „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego na zabawną komedię pt. „Czego nie widać”. Pełni wrażeń blisko północy wrócili do domów.

Wyjazd był jednym z działań realizowanych w ramach projektu „Senior aktywny i spełniony” dofinansowanego w ramach Programu Rządowego na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, Edycja 2019.

Osoba publikująca: Agata Dul
Osoba aktualizująca: Agata Dul