Sportowych sukcesów ciąg dalszy.

27-11-2017

25 Listopada w Wadowicach odbył się Turniej Karate o Puchar Burmistrza Wadowic. W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników z organizacji Oyama oraz Kyokushin Karate. Zawody skierowane były przede wszystkim do zawodników stawiających pierwsze kroki w kumite jak również średnio zaawansowanych. Organizatorem zawodów był Małopolski Klub Oyama Karate na czele z sensei Jackiem Kasperkiem 4 Dan. Konrad Mystek z Woli Baranowskiej zdobył - 1 MIEJSCE, zaś Natalia Paczyńska z Baranowa Sandomierskiego wywalczyła 2 MIEJSCE. Konrad na co dzień trenuje w sekcji w Tarnobrzegu, natomiast Natalia w sekcji Tarnobrzeskiego Klubu Karate w Padwi Narodowej. Nasi zawodnicy stoczyli dobre walki zdobywając kolejne cenne doświadczenie, które z pewnością będzie procentowało w kolejnych turniejach. Opiekunami zawodników byli Maciej Grabski oraz Łukasz Adamkiewicz, ponadto Maciej występował również w roli sekundanta zawodników. Sensei Grzegorz Uzar był sędzią zawodów. Dziękujemy, również rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu.

Grzegorz Uzar

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki