Spotkania informacyjne dot. Odnawialnych Źródeł Energii

24-10-2016

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski zaprasza, mieszkańców Gminy zainteresowanych udziałem w projekcie z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii, przygotowywanym do współfinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, na spotkania informacyjne dla wszystkich mieszkańców Gminy, które odbędą się w dwóch terminach"

27 październik 2016 o godz. 17:00 Dom Ludowy w Woli Baranowskiej

i

30 październik 2016 o godz. 16:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim.

Podczas spotkania przedstawione zostaną wstępne założenia projektu.  Omówione będą dostępne w ramach projektu instalacje OZE, ich wady i zalety, a także dokumenty związane z uczestnictwem w projekcie.

Dofinansowanie przyznawane będzie w formie bezzwrotnej dotacji, pochodzącej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W ramach planowanego projektu możliwy będzie zakup i montaż min:

- instalacji fotowoltaicznej,

- gruntowych pomp ciepła,

- powietrznych pomp ciepła,

- kotłów na biomasę.

Wszystkie niezbędne informacje związane z naborem zostaną umieszczone w „Regulaminie naboru wniosków od mieszkańców”. W regulaminie szczegółowo opisane zostaną dokumenty, jakie musi złożyć mieszkaniec Gminy, zainteresowany wzięciem udziału w projekcie.

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski zachęca również do odwiedzania strony internetowej Urzędu, gdzie na bieżąco umieszczane będą wszelkie informacje o projekcie.

Dodatkowe informacje dotyczące projektu można uzyskać telefonicznie w Urzędzie Gminy w pok. 3 lub pod nr. tel. 15 811-85-81 wew. 123 w godz. pracy Urzędu tj. pon.-pt. 7:30 – 15:30. Preferowany kontakt mailowy: inwestycje@baranowsandomierski.pl

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz