Spotkanie cykliczne z sołtysami

10-07-2015

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski w dniu 9 lipca zwołał cykliczne spotkanie nowo wybranych Przewodniczących Zarządów Osiedli i Sołtysów. Burmistrz złożył gratulacje nowo wybranym oraz pożyczył sukcesów i satysfakcji z pełnionej funkcji wszystkim zebranym Przewodniczącym i Sołtysom. Na spotkaniu ustalano plan działania na nową kadencję oraz omówiono sprawy problemowe każdego sołectwa. Poruszono spawy częstego braku wody w niektórych miejscowościach na terenie Gminy, omówiono przygotowanie do Dożynek Gminnych oraz zasady wykaszania terenów zielonych na terenie sołectw. Tematem spotkania były również sprawy odbywających się aktualnie renowacji placów zabaw oraz remonty cząstkowe dróg gminnych.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska