Spotkanie dot. modernizacji wałów przeciwpowodziowych rz. Babulówki w miejscowości Baranów Sandomierski i Dymitrów Duży.

03-11-2017

W związku z opracowanym projektem przez Firmę PPHU AdEko s.c., dotyczącym zadania pn. ,,BABULÓWKA- ROZBUDOWA OBWAŁOWAŃ; LEWY W KM 2+200- 6+600, PRAWY W KM 2+000-6+584 NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI DYMITRÓW DUŻY, GM. BARANÓW SANDOMIERSKI”, w dniu 06.11.2017 r. o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie w budynku OSP w Dymitrowie Dużym, na którym zostanie przedstawiony do publicznej wiadomości projekt techniczny w/w inwestycji. W zebraniu weźmie udział firma projektująca, reprezentanci PZMiUW w Rzeszowie- jako przyszły inwestor zadania oraz przedstawiciele Gminy. Spotkanie w głównej mierze będzie dotyczyło analizy rozwiązań projektowych oraz zapoznania się z innymi sprawami technicznymi mającymi wpływ na właściwe i zgodne w przyszłości prowadzenie robót inwestycyjnych.

Dla osób, którzy nie będą mogli wziąć udziału w w/w spotkaniu, projekt zostanie udostępniony dla wszystkich zainteresowanych w terminie od 07.11.2017 r.- 14.11.2017 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski w godzinach pracy Urzędu.

Seredcznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Burmistrz Miasta i Gminy

Marek Mazur