Spotkanie dot. rozwoju usług szerokopasmowych

14-06-2016

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz firm z terenu całego Podkarpacia Samorząd Województwa wraz z Operatorem SSPW (projekt "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo podkarpackie") pragnie serdecznie zaprosić na spotkanie dotyczące rozwoju usług szerokopasmowych na bazie regionalnej sieci szerokopasmowej wybudowanej praez Województwo Podkarpackie.

Celem spotkania jest przekazanie informacji dotyczącej możliwości uzyskania dostepu do sieci szerokopasmowej dla mieszkańców i instytucji oraz omówienie problemów z jakimi borykają się Operatorzy Sieci Dostępowych wyrażający chęć budowy sieci dostępowych do końcowych użytkowników.

Spotkanie odbedzie się w dniu 15 czerwca 2016 r. o godz. 13.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury

ul. Juliusza Słowackiego 2, 39-400 Tarnobrzeg.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda