Spotkanie dotyczące przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju

09-09-2015

Spotkanie dotyczące przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju

W dniu 8 września 2015 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim odbyło się spotkanie konsultacyjne w ramach prac nad Lokalną Strategią Rozwoju, współfinansowaną ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego na lata 2014-2020. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Rybacka  Puszczy Sandomierskiej” oraz Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. W spotkaniu wzięło udział 19 osób, które reprezentowały sektor publiczny, społeczny i gospodarczy.

Dyrektor Biura LGR – Marcin Flis przedstawił informację o  dotychczasowych działaniach LGR oraz Programie Operacyjnym  „Rybactwo i Morze 2014-2020”. Ponadto uczestnicy zostali zapoznani z projektami, na które będzie można pozyskać dofinansowanie w nowym okresie programowym.  W trakcie spotkania  przeprowadzono analizę mocnych i słabych stron obszaru.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: