Spotkanie konsultacyjne LGD w Baranowie Sandomierskim

25-08-2015

Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania”, które działa obecnie na obszarze 9 gmin: Baranów Sandomierski, Bojanów, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików i Zaleszany.

Otwarcia dokonał dyrektor Biura Lasowiackiej LGD – Piotr Pastuła, przedstawiając główne założenia nowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz działania w ramach których będzie można realizować poszczególne przedsięwzięcia.

W spotkaniu wzięło udział 35 osób reprezentujących sektory: mieszkańcy, społeczny, publiczny oraz gospodarczy.

Podczas spotkania uczestnicy pracowali nad analizą słabych i mocnych stron oraz szans i zagrożeń dotyczących obszaru gminy i miasta Baranów Sandomierski.   Analizie poddane zostały również grupy defaworyzowane oraz kryteria wyboru operacji w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: