Spotkanie noworoczne w Baranowie Sandomierskim

14-01-2019

Mieszkańcy miasta spotkali się w niedzielne popołudnie w sali widowiskowej MGOK-u. Odbył się tu koncert kapeli „Młodzi Jaślanie” pod kierownictwem Andrzeja Rupa. Na scenie wystąpiło ok. 30 instrumentalistów i wokalistów. Można było usłyszeć tradycyjne kolędy, ale także piosenki ludowe, czy pieśni patriotyczne. Widzowie nagrodzili artystów gromkimi brawami i kilkakrotnie prosili o bisy.

Po koncercie życzenia mieszkańcom złożył Przewodniczący Rady Osiedla Kazimierz Ślęzak. Także Burmistrz Marek Mazur zwrócił się do zebranych osób z życzeniami oraz skorzystał z okazji, by porozmawiać o sprawach miasta, inwestycjach i planach na ten rok. Zgody, pokoju i miłości z kolei życzył wszystkim Wicestarosta Jacek Rożek.

Spotkanie zakończył poczęstunek oraz rozmowy przy kawie i herbacie.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2019-01-14