Spotkanie noworoczne w Durdach

05-01-2017

W dniu 29 grudnia w Domu Wiejskim w Durdach odbyło się Spotkanie Noworoczne dla mieszkańców miejscowości oraz dla uczestników Projektu Aktywności Społecznej Osób Starszych ASOS 2016 z Klubów Wiosny i Jesieni z Durdów i ze Skopania. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: ks. prof. Jan Chwałek, Poseł na Sejm RP Pan Zbigniew Chmielowiec, Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Pan Marek Mazur oraz Zastępca Burmistrza Pan Marek Barszcz i Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Wacław Smykla. Obecni na spotkaniu byli także Radni Powiatowi Pani Krystyna Rusin i Pan Jacek Rożek oraz zaproszeni pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Występy artystyczne przygotowały dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Durdach oraz uczniowie z Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I - go Stopnia w Tarnobrzegu .

Po części artystycznej wszyscy obecni na spotkaniu składali sobie świąteczno - noworoczne życzenia. Sołtys, Radna Rady Miejskiej oraz Rada Sołecka dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie sal i posiłków. Składamy podziękowania dla Pana Burmistrza Marka Mazura, dla Państwa Joanny i Marcina Madej - właścicieli Piekarni Wiejskiej w Knapach oraz dla Stowarzyszenia "Tor Rozwoju" za wsparcie finansowe spotkania.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska