Spotkanie Noworoczne w Skopaniu Osiedlu

09-01-2019

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni mieszkańcy Skopania Osiedla, poseł na Sejm p. Zbigniew Chmielowiec, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego p. Ewa Draus, starosta Powiatu Tarnobrzeskiego p. Jerzy Sudoł, wicestarosta p. Jacek Rożek, burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski p. Marek Mazur, proboszcz Parafii ks. prałat Wiesław Gucwa, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy oraz samorządowcy.

Poseł p. Zbigniew Chmielowiec, wicemarszałek p. Ewa Draus, starosta p. Jerzy Sudoł oraz burmistrz p. Marek Mazur złożyli wszystkim serdeczne życzenia, pomyślności, spełnienia wszelkich planów w Nowym 2019 Roku oraz podziękowania za dotychczasową współpracę. Do życzeń dołączyła się przewodnicząca Rady Powiatu Krystyna Rusin. Ważnym punktem spotkania było dzielenie sie opłatkiem oraz wzajemne składanie sobie życzeń. Część artystyczną wydarzenia pod kierunkiem p. Wojciecha Gwoździowskiego zapewnili młodzi artyści Środowiskowego Domu Kultury w Skopaniu. W śpiew kolęd włączyli się wszyscy uczestnicy spotkania. Spotkanie stało sie okazją do wzajemnej integracji, wymiany doświadczeń oraz  bycia razem w miłej, jeszcze świątecznej atmosferze.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim Darczyńcom za pomoc w organizacji spotkania.

Red. Krystyna Rusin

Osoba aktualizująca: