Spotkanie opłatkowe w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

15-12-2015

Spotkanie opłatkowe w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

Podopieczni, ich najbliżsi, wychowawcy, przyjaciele i sponsorzy placówki usiedli przy wspólnym stole w piątkowy wieczór podczas corocznej Wigilii w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Do 48 podopiecznych przyjechali ludzie wielkiego serca, przywożąc z sobą życzenia i prezenty. Przed wspólną Wigilią i przełamaniem się opłatkiem gospodarze zaprezentowali się we wspaniałych jasełkach.

Przybyłych powitał Damian Szwagierczak, dyrektor placówki. - Mamy tylu wspaniałych przyjaciół  dbających o nasze dzieci, że wszystkim jest łatwiej funkcjonować. Potraficie pokazać dzieciom,  że ich życie może być cudowne, a wszystko zależy od nich. Dziękuję za wszystko.

W gronie zaproszonych byli przedstawiciele Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim, duchowni. Na zaproszenie organizatorów odpowiedział Jerzy Sudoł, członek Zarządu Powiatu Tarnobrzeskiego, Ewa Kędzierska, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu oraz Krzysztof Pitra, wicestarosta  Powiatu Tarnobrzeskiego, który złożył życzenia w imieniu Rady Powiatu Tarnobrzeskiego. – Dziękuję pracownikom tej placówki, którzy tworzą wspaniały zespół oraz dyrektorowi, dzięki któremu w tym domu panuje wspaniała atmosfera. Młodzieży gratuluję wspaniałego występu. Wszystkim Państwu życzę zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia – mówił Krzysztof Pitra.

Wśród wielu niespodzianek i paczek przekazanych mieszkańcom Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu były także prezenty przekazane przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: