Środa z Funduszami dla przedsiębiorców

22-01-2015

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne Środa z Funduszami dla przedsiębiorców. Podczas spotkań zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady i cele wykorzystywania środków unijnych w rozpoczynającej się perspektywie 2014-2020.

Terminy i miejsca spotkań:

Rzeszów: 4 lutego 2015 r., godz. 12.00 - Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, ul. Towarnickiego 3a, sala konferencyjna
    Aby wziąć udział w spotkaniu w Rzeszowie należy przesłać na adres gpi@podkarpackie.pl imię i nazwisko uczestnika/ów.

Mielec: 4 lutego 2015 r., godz. 12.00 - Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Kościuszki 7
    Aby wziąć udział w spotkaniu w Mielcu należy przesłać na adres lpi.mielec@podkarpackie.pl imię i nazwisko uczestnika/ów.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień które powinniśmy zapewnić.

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejnośc zgłoszeń!

Spotkanie jest finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2007-2013.

Osoba publikująca: Tomasz Pruś
Osoba aktualizująca: Tomasz Pruś