Stanisław Sekuła- komendantem miejskim policji w Tarnobrzegu

18-04-2016

Inspektor Edward Ząbek pożegnał się ze sztandarem Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i złożył meldunek insp. Pawłowi Filipkowi, o zdaniu stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu. Komendant wojewódzki policji w Rzeszowie, inspektor Krzysztof Pobuta powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku komendanta miejskiego policji  w Tarnobrzegu nadkomisarzowi Stanisławowi Sekule. Pan Sekuła ostatnio pełnił funkcję naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Stanisław Sekuła mieszka w Woli Baranowieskiej. Zanim rozpoczął swoją przygodę z policją pracował jako nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół w Woli Baranowskiej. Nastepnie pracował jako polonista w tarnobrzeskiej "Budowlance". Nowy komendant policji jest osobą dobrze znaną mieszkańcom gminy Baranów Sandomierski. Stanisław Sekuła od 2003 roku jest aktywnym członkiem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Baranowie Sandomierskim.

Z okazji awansu na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu składamy Panu serdecznie gratulacje. Życzymy, by praca na tym wyjątkowym stanowisku była dla Pana interesującym i pełnym pozytywnych doświadczeń etapem zawodowej kariery. Niech te doświadczenia przekładają się na dobre wyniki i inicjatywy, które posłużą Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, jej pracownikom, wszystkim mieszkańcom Powiatu Tarnobrzeskiego, a w szczególności mieszkańcom Gminy Baranów Sandomierski.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Anna Smykla