Stowarzyszenie "Lasowiacka Grupa Działania" ogłosiło nabory wniosków

13-07-2020

Stowarzyszenie "Lasowiacka Grupa Działania" ogłosiło nabory wniosków w ramach "Projektów grantowych" oraz "Rozwijania działalności gospodarczej" od 31 lipca 2020 r. do 14 sierpnia 2020 r.

Więcej informacji o naborach i szczegóły w poszczególnych linkach:

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 1/2020/G

(Przedsięwzięcie II.2.1. Działania na rzecz poprawy jakości życia grup defaworyzowanych/ zakres: Zachowanie dziedzictwa lokalnego- w tym wyposażenie mające na celu szerzenie lokalnej kultury i dziedzictwa lokalnego)

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 4/2020

(Przedsięwzięcie I.3.2. Tworzenie, rozwój i promocja turystyki/ zakres: Rozwijanie działalności gospodarczej)

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 5/2020

(Przedsięwzięcie I.4.1. Bezpośrednie dotacje inwestycyjne dla nowo powstających lub istniejących mikroprzedsiębiorstw ukierunkowane na wykorzystanie potencjału rolniczego i gospodarczego LGD/ zakres: Rozwijanie działalności gospodarczej)

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 6/2020

(Przedsięwzięcie I.2.1. Bezpośrednie dotacje inwestycyjne dla przedsiębiorstw wdrażających projekty innowacyjne/ zakres: Rozwijanie działalności gospodarczej)

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: