"Suchorzów w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości"

04-12-2018

Dobiega końca realizacja projektu Stowarzyszenia na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej i Rozwoju Przedsiębiorczości w Gminie Baranów Sandomierski „Sokół”, mającego na celu wydanie publikacji pt. „Suchorzów w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości”.  Publikacja jest zbiorem informacji o miejscowości, w tak ważnym momencie historycznym dla Polski. Jest próbą zatrzymania w pamięci osób, zdarzeń, sytuacji, naszej małej ojczyzny.

Stowarzyszenie zaprasza na prezentację książki 9 grudnia (tj. niedziela) o godzinie 15:00 do Domu Ludowego w Suchorzowie.  Spotkanie uświetni występ chóru „CHORUS FAMILIARIS”.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii  w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie przy Fundacji Fundusz Lokalny  SMK. Projekt współfinansowany również przez samorząd Województwa Podkarpackiego, Powiat Stalowowolski oraz Gminę Baranów Sandomierski.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-12-04