Baranów Sandomierski

Aktualności

Sukcesy podopiecznych klubu Wisan Skopanie

08-03-2016

W dniu 21 lutego dwie drużyny trampkarzy Wisanu Skopanie wzięły udział w I halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba. Podopieczni Marcina Szlęzaka zakończyli turniej na pierwszym i trzecim miejscu. Ponadto w turnieju udział brały zespoły: LZS Jadachy oraz LZS Cygany.

W meczu finałowym Wisan I pokonał LZS Cygany po rzutach karnych 3:1 (w regulaminowym czasie było 0:0). W barwach Wisanu I wystąpili: Krzysztof Włodarczyk, Kamil Piękoś, Igor Hynowski, Adam Ozga, Piotr Czekaj i Kamil Pluta. W Wisan II grali: Michał Łuc, Jakub Głaz, Kacper Magda, Igor Janik, Krzysztof Partyka, Kevin Bronowicki.

Najmłodsi zawodnicy naszego klubu w dniu 7 lutego wzięli udział w turnieju w Gorzycach. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. W turnieju brały udział następujące drużyny: Stal Gorzyce, Słowianin Grębów, Akademia Piłkarska Lider Sokolniki, LZS Jadachy oraz Wisan Skopanie. Zespół ze Skopania prowadzony przez trenera Marcina Szlęzaka po zwycięstwie nad drużynami z Grębowa i Jadachów zremisował w starciu ze Stalą Gorzyce i uległ w rywalizacji z Akademia Piłkarską Lider Sokolniki, zajmując ostatecznie drugie miejsce w całym turnieju.

W barwach Wisanu Skopanie wystąpili: Piotr Czekaj, Dawid Skowron, Adam Ozga, Kamil Piękoś, Igor Hynowski, Tomasz Pasek, Kamil Pluta, Kevin Bronowicki, Michał Łuc, Jakub Głaz oraz Krzysztof Włodarczyk.
Dziękujemy Tomkowi Kryszpinowi za pomoc i towarzyszenie nam w wyjazdowym turnieju.

Natomiast juniorzy młodsi Wisanu Skopanie prowadzeni przez trenera Marcina Szlęzaka w dniu 23 stycznia zajęli  trzecie miejsce w rozgrywanym turnieju w Gorzycach. Zawodnicy ze Skopania w fazie grupowej rywalizowali ze Stalą Gorzyce I, Stal Stalową Wolą oraz DAP Lider Sokolniki. Juniorzy młodsi ze Skopania z grupy wyszli z pierwszego miejsca. W drugiej grupie udział brały: Siarka Tarnobrzeg, Stal Gorzyce II, Orlik Ulanów oraz Stal Nowa Dęba. W półfinale nasza ekipa zmierzyła się z Siarką Tarnobrzeg, z którą ostatecznie minimalnie uległa (3:5). W miejscu o trzecie miejsce Wisan pokonał Stal Gorzycę II 6:5, choć przegrywał już 1:4. Na uwagę zasługuje fakt, iż bramkarz Wisanu Bartłomiej Ślęzak został wybrany bramkarzem turnieju. W barwach Wisanu Skopanie wystąpili: Konrad Ślęzak, Bartłomiej Ślęzak, Dennis Sulik, Jakub Chwałek, Maciej Sroczyński, Marcin Lulek, Tomasz Jarosz, Bartłomiej Durma oraz Kacper Przybyło. Zawodnicy oraz trener pragną podziękować Tomkowi Kryszpinowi za pomoc i doping w trakcie trwania całego turnieju.