Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

17-09-2015

Już w listopadzie w dniach 16 do 22, rusza kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jest on organizowany od 2008r. w ponad 150 krajach świata, w tym w Polsce. W jego trakcie organizacje,  instytucje, szkoły i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działaności  gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. drugi rok z rzędu została Koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości  w województwie podkarpackim. W związku z powyższym pragniemy zaprosić Państwa do czynnego udziału w tym wydarzeniu poprzez współpracę z naszą Agencją.

Więcej informacji w załącznikach.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: