Tarnobrzeski Football Cup.

16-09-2016

W dniu 10 września 2016 roku na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu rozegrany został turniej piłkarski Tarnobrzeski Football Cup. Wydarzenie zorganizowało Tarnobrzeskie Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości. W turnieju wzięło udział 6 dryżyn, w tym  wychowankowie Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. W turnieju triumfowała drużyna  F.C. Papaja, która w decydującym starciu pokonała Orlik nad Wisłą. Nasza drużyna ze Skopania przegrała 3:5 mecz o trzecie miejsce. Za najlepszego zawodnika uznano Adama Tolloczko, najlepszym bramkarzem został Kamil Kalinka. Statuetkę dla drużyny Fair Play wręczono zespołowi FC Młodzi Wisła. Natomiast najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik ze Skopania Tomasz Ruła, który w nagrodę od europosła Tomasza Poręby pojedzie do Brukseli. Tomasz Ruła w turnieju strzelił 6 goli.

Wszystkie nagrody w turnieju zostały ufundowane przez sponsorów: Tomasz Poręba- Poseł do Parlamentu Europejskiego, prof. Józefina Hrynkiewicz- Poseł na Sejm RP,  Rafał Weber- Poseł na Sejm RP,  Janina Sagatowska- Senator RP, Kamil Kalinka- Przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega, Wojciech Brzezowski- Zastępca Prezydenta Miasta  Tarnobrzega, Józef Motyka- Zastępca Prezydenta Miasta Tarnobrzega, Marek Mazur- Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Marek Ożga- Radny Powiatu Tarnobrzeskiego, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu , Nokaut.biz, Selfomat.pl

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Anna Smykla