Trwa „Kiermasz Wielkanocny” w Warsztatach Terapii Zajęciowej

05-04-2019

Tradycyjnie już, w okresie przed świętami Wielkanocnymi podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Baranowie Sandomierskim, przygotowują i sprzedają kartki, stroiki oraz ozdoby świąteczne, którymi można pięknie ozdobić dom. Są one wykonywane pod okiem instruktorów placówki. Ozdoby można nabyć podczas „Kiermaszu Wielkanocnego”, który rozpoczął się 18 marca i potrwa do 18 kwietnia. Zakup będzie możliwy w godz. 8:30-13:30. Warto nadmienić, że całkowity dochód z Kiermaszu, zostanie przeznaczony na integrację społeczną uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Twórczość osób niepełnosprawnych budzi uznanie i inspiruje, dlatego tym bardziej warto zajrzeć do siedziby WTZ, by samemu się o tym przekonać. Serdecznie zapraszamy!

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2019-04-05