Trwa naśnieżanie stoku narciarskiego w Siedleszczanach

25-01-2019

W Siedleszczanach od kilku dni trwają intensywne prace nad odpowiednim przygotowaniem trasy zjazdowej dla wszystkich zainteresowanych zimowymi szaleństwami na nartach.

Przygotowywana jest trasa o długości 370 metrów sztucznie naśnieżona, ratrakowana i w pełni oświetlona. Na terenie stoku znajduje się także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz bezpłatny parking. Głodni i spragnieni narciarze będą mogli skorzystać z usług food trucka, który będzie stał nieopodal stoku.

Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na poniedziałek 28 stycznia 2019 roku (godz. 9:00).

Stok czynny będzie w godzinach od 9.00 do 20.00 z możliwością wydłużenia czasu zjazdu w przypadku dużego zainteresowania osób korzystających ze stoku. W dni powszednie wyjazd dla jednej osoby to koszt 1,50 zł, natomiast w soboty, niedziele i święta 2 zł. Istnieje, także możliwość zakupu karnetów na określony przedział czasowy. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo w specjalnie przygotowanej zakładce pod nazwą: „Stok narciarski Siedleszczany” – link: www.baranowsandomierski.pl/turystyka/stok-narciarski-siedleszczany

Numer kontaktowy do stacji narciarskiej Siedleszczany-Ski: 666-496-502

Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska