Trwa przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w Gminie

30-07-2019

Zadanie dotyczące przebudowy i rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy, realizuje Zakład Produkcji Wody Pitnej w Baranowie Sandomierskim, za kwotę ponad 581 tys. zł. Wykonanie prac zostało podzielone na 3 części, które swoim zakresem obejmują:

1) Przebudowę odcinka sieci wodociągowej wraz z przyłączami na ul. Kościuszki w Baranowie Sandomierskim. Aktualnie Wykonawca realizuje prace na odcinku około 300 metrów. W związku z tym, przypominamy, że w rejonie prowadzonych robót mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu komunikacyjnym, za co przepraszamy i prosimy o ostrożną jazdę.

2) Rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na terenie miejscowości Wola Baranowska i Dąbrowica ( budowa odcinka sieci wodociągowej na ul. Spokojnej i ul. Sołtysiej w Woli Baranowskiej oraz odcinka sieci kanalizacyjnej w Dąbrowicy). Te prace zostały już zrealizowane i lada chwila rozpoczną się czynności odbiorowe.

3) Projekt i budowę sieci kanalizacji sanitarnej w Skopaniu na długości około 315 m. Prace w terenie powinny rozpocząć się na początku września.

Zadanie, które realizuje Zakład Produkcji Wody Pitnej w Baranowie Sandomierskim zostało już wykonane w około 60%, natomiast szacowany termin jego zakończenia wyznaczono na koniec września br.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2019-07-30