Trwają prace przy drodze powiatowej w Ślęzakach

27-08-2020

Droga powiatowa biegnąca przez Ślęzaki, zyska nowa nawierzchnię asfaltowa na łącznym odcinku 581 metrów oraz chodnik na długości blisko 340 metrów.

Zadanie realizowane jest przez powiat tarnobrzeski za kwotę  blisko 345 tys. złotych. W związku z tym że droga leży na terenie Gminy Baranów Sandomierski, jak co roku samorząd Gminy partycypuje w kosztach inwestycji zarówno przy drogach wojewódzkich jak i powiatowych.

Realizacja powyższego zadania w znacznym stopniu przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, korzystających z drogi. Skorzystają na tym zarówno zmotoryzowani uczestnicy ruchu drogowego jak i piesi.

Do tegorocznych inwestycji  realizowanych przez powiat, możemy również zaliczyć m.in: przebudowę mostu w Ślęzakach oraz budowę chodnika w Kaczakach.

Wszytskie te inwestycje realizowane są przy udziale środków z budżetu Gminy w łącznej wysokości 100 000,00 zł.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur