Trwają prace przy przebudowie drogi powiatowej w Markach

26-09-2019

Droga powiatowa biegnąca przez centrum miejscowości Marki, zyska nową nawierzchnię asfaltową oraz chodnik, na długości blisko 600m. Zadanie realizowane jest przez powiat tarnobrzeski za kwotę 586 692,25. W związku z tym że droga leży na terenie Gminy Baranów Sandomierski, jak co roku samorząd Gminy partycypuje w kosztach inwestycji zarówno przy drogach wojewódzkich jak i powiatowych. W tym przypadku inwestycja realizowana jest przy udziale środków z budżetu Gminy w łącznej wysokości 70 000,00 zł.

Realizacja przedmiotowego zadania w znacznym stopniu przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi. Skorzystają na tym zarówno zmotoryzowani uczestnicy ruchu drogowego jak i piesi.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: