Baranów Sandomierski

Aktualności

Turniej golfa promujący zdrowie

08-08-2016

W dniu 6 sierpnia br w Podkarpackim Klubie Golfa w Rzeszowie odbył  turniej golfa promujący zdrowie w którym  blisko  50 golfistów  regionu walczyło o najlepsze lokaty. Wśród zwycięzców nie zabrakło członków UKS IRON GOLF działającego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbrowicy.  W grupie hcp 18,1-36,0  po 5 godzinnej rozgrywce I miejsce zdobył trener UKS Krzysztof Dolecki, w tej samej kategorii  III miejsce  wywalczył Kuba Dolecki, a  w grupie hcp  36, 1-54 w klasyfikacji stablefordbrutto również na III miejscu uplasował się  Bartek Dolecki. UKS IRON GOLF w Dąbrowicy organizuje od 2014 roku naukę gry w golfa, gry i zabawy golfowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  A w ramach promocji zdrowia i aktywności fizycznej mieszkańców naszej gminy Uczniowski Klub Golfowy zaprasza  do uczestnictwa w organizowanych formach rekreacji, które odbywają się na polu Zamkowej Akademii i boiskach Orlika w Dąbrowicy .