Turniej tenisa stołowego - trwają zapisy

03-06-2016

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim organizuje kolejną już XVIII edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim. Turniej będzie sie dobywał w czterech kategoriach wiekowych (oddzielnie dziewczynki kobiety, chłopcy i mężczyźni). Istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia sie do udziału w rozgrywkach. Chętni do wzięcia udziału w turnieju powinni kontaktować sie z przedstawicielami poszczególnych jednostek i stowarzyszeń tj. kluby sportowe, LZS, UKS, OSP w danych miejscowościach.

Finał gminny odbędzie sie w dniu 11 czerwca 2016 roku (sobota) o godz. 9.30 w sali gimanstycznej przy Zespole Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim.

Zapraszamy do zapisów.

Osoba publikująca: Anna Smykla