Uniwersytet Samorządności w Gminie Baranów Sandomierski

21-09-2020

Mając na uwadze potrzeby mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego, Gmina Baranów Sandomierski realizuje zadanie pn. ,, Organizacja wykładów i zajęć praktycznych w ramach koncepcji Uniwersytetu Samorządności’’.

Projekt realizowany jest w ramach koncepcji "Uniwersytetu Samorządności" objętej "Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2017-2020" dofinansowanym ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.

Celem projektu jest poszerzenie wiedzy mieszkańców poprzez uczestnictwo w wykładach, warsztatach i zajęciach praktycznych. Inicjatywy edukacyjne będą odbywać się w ramach 4 blokach tematycznych:

• blok samorządowo- obywatelski
  • blok ekologiczny
  • blok etnograficzny
  • blok zajęć praktycznych

Zajęcia będą przeprowadzane w Miejsko-Gminnym ośrodku kultury w Baranowie Sandomierskim, ul. Fabryczna 39 , 39-450 Baranów Sandomierski.

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach. Jednak ze względu na panująca sytuacje epidemii w kraju liczba miejsc jest ograniczona.

Przypominamy także o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcję rąk w czasie szkoleń.

Zapisy i więcej informacji pod numerem tel. 15 811 85 81, wew. 110 oraz e-mail: promocja@baranowsandomierski.pl

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur