Uroczysta sesja Rady Miejskiej z okazji 25-lecia samorządu gminnego

25-06-2015

W uroczystej sesji uczestniczyli radni wszystkich kadencji na przestrzeni ostatnich 25 lat, a także burmistrzowie, zastępcy, sekretarze, skarbnik, kierownicy jednostek podległych, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz zaproszeni goście.  Poseł na Sejm RP Mirosław Pluta, który był również Burmistrzem Miasta i Gminy Baranów Sandomierski przez 2 kadencje wręczył swoje podziękowania na ręce przewodniczących rad miejskich wszystkich kadencji.  Panią Senator Janinę Sagatowską reprezentowała pani  Kamila Piech Dyrektor Biura Senatorskiego. Przybyła również  Pani Ewa Draus Radna Województwa Podkarpackiego. Wszyscy uczestnicy sesji otrzymali symboliczne podziękowania za pracę na rzecz samorządu gminnego z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim Pana Wacława Smykli oraz Burmistrza Miasta i Gminy Marka Mazura. Po zamknięciu obrad goście i mieszkańcy gminy wysłuchali koncertu Marcina Stycznia.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz