V Nadwiślański Marsz Nordic Walking w Baranowie Sandomierskim

06-10-2016

V Nadwiślański Marsz Nordic Walking w Baranowie Sandomierskim

Już po raz piąty Uczniowski Klub Sportowy w Siedleszczanach zaprasza na piąty Nadwiślański Marsz Nordic Walking, który odbędzie się w sobotę, 15 października w Baranowie Sandomierskim. Udział w imprezie zapowiedziała Sylwia Pasińska – Skowron, mistrzyni Europy 2016 w Nordic Walking.

Zawodnicy wystartują z parku Zamku w Baranowie Sandomierskim. Początek imprezy o godzinę 12. Od tej godziny będzie można zapisywać się w biurze zawodów. Początek marszu zapanowano na godzinę 13.30. W programie imprezy wiele atrakcji: szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, zwiedzanie zamku, pokaz prawidłowej techniki nordik walking. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Organizatorem marszu jest Uczniowski Klub Sportowy w Siedleszczanach. Więcej informacji na plakacie:

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: