Wakacyjna aktywność na świeżym powietrzu – czyli kolejna OSA w realizacji.

09-08-2018

Już coraz bliżej zakończenia prac inwestycyjnych dotyczących budowy Otwartych Stref Aktywności na terenie Gminy Baranów Sandomierski. W miejscowościach: Skopanie oraz Wola Baranowska OSy zostały oddane do użytku, natomiast w Baranowie Sandomierskim wszelkie roboty zmierzają ku końcowi. Aktualnie rozpoczęto pracę nad ich budową w Dąbrowicy oraz Markach.

Przypomnijmy, że docelowo na terenie Gminy Baranów Sandomierski będzie zlokalizowanych 5 OSA, których całkowity koszt budowy wyniesie ponad 460 tys. zł. (z czego 225 tys. zł to kwota pozyskana z dofinansowania). OSA są realizowane w dwóch wariantach:

1) Wariant podstawowy, w skład którego wchodzi: siłownia plenerowa, strefa relaksu, zagospodarowanie zieleni

2) Wariant rozszerzony, w skład którego wchodzi: siłownia plenerowa, strefa relaksu wraz z zagospodarowaniem zieleni,  plac zabaw o charakterze sprawnościowym z ogrodzeniem

Otwarte Strefy Aktywności to ogólnodostępne plenerowe miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku. Mają sprzyjać integracji społecznej i uatrakcyjniać przestrzeń publiczną. Poniżej kolejno zdjęcia w: Woli Baranowskiej (zdj od 1-5), Skopaniu (zdj 6-7), Baranowie Sandomierskim (zdj 8-9), Dąbrowicy (zdj 10-11) i Markach (zdj 12).

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-08-09