Wizyta Starosty Tarnobrzeskiego w Gminie Baranów Sandomierski

15-10-2015

Celem wizyty Starosty było zapoznanie się z problemami mieszkańców Gminy poruszających się po drogach powiatowych jak i również przegląd postępu prac budowy chodnika przy drodze powiatowej Nr 1117R relacji Tarnowska Wola - Wola Baranowska od miejscowości Ślęzaki do budynku OSP w miejscowości Dąbrowica. Inwestycja ta jest na ukończeniu i w najbliższych dniach nastąpi odbiór końcowy prac.

Podczas wizytacji, Burmistrz Baranowa Sandomierskiego zapoznał Starostę z planem budowy drugiego etapu drogi w sołectwie Knapy, zlokalizowanej w obrębie terenów inwestycyjnych LHS. Przy tej okazji rozmawiano o sposobie finansowania w/w. drogi, która po wybudowaniu przejęła by w całości ruch ciężkich samochodów poruszających się drogą powiatową przez miejscowość Knapy.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz